Chyba każdy z nas chciałby mieć uśmiech niczym gwiazdy z Hollywood. Obecnie mamy wiele sposobów wybielania zębów, zarówno zabiegi u specjalistów jak i produkty, które umożliwiają przeprowadzenie takiego zabiegu samodzielnie w domu. Jednak najprostszym sposobem jest stosowanie pasty wybielającej. Na rynku dostępnych mamy wiele past tego typu, ja przez ostatni miesiąc miałam przyjemność stosowania pasty Biała Perła Krystaliczna Biel.

biała perła krystaliczna biel

biała perła krystaliczna biel

Jest to pasta łącząca działanie wybielające i nadające wysoki połysk naszym zębom.  Formuła enzymatyczno-pigmentowa wybiela usuwając zanieczyszczenia zawarte w szkliwie oraz nadaje połysk pokrywając szkliwo drobinami krystalicznej bieli. Czy faktycznie działa i jakie efekty zauważyłam po 30 dniach stosowania?

Pasta Biała Perła krystaliczna biel zamknięta jest w tradycyjnej tubce o pojemności 75 ml, szeroka zakrętka umożliwia położenie jej w pozycji pionowej. Sama pasta ma delikatny miętowy posmak, jak dla mnie zbyt delikatny. Wolę gdy mięta jest bardziej wyczuwalna, ale to sprawa indywidualna dla każdego. Sama konsystencja jest w porządku, wolała bym jednak by bardziej się pieniła. Trzeba jej nałożyć dosyć sporo by była wyczuwalna – dodam, że stosuję ją na szczoteczkę elektryczną. Co ważne pasta nie powoduje nadwrażliwości, więc osoby z tym problemem mogą ją spokojnie stosować. Po pierwszym tygodniu nie zauważyłam praktycznie żadnego efektu, dopiero po ok 2-3 tyg można było zauważyć, że przebarwienia pojawiające się po kawie czy herbacie znikają. Myślę więc, że jeżeli ktoś szuka pasty która będzie usuwać przebarwienia to byłby z niej zadowolony. W moim wypadku pasta nie spowodowała wybielenia samych zębów, ale jedynie pozbycie się przebarwień. Myślę, że to i tak dobry wynik. Uważam, że spektakularne efekty wybielające osiągniemy jedynie u specjalisty. Co do samego nabłyszczania to faktycznie efekt ten jest zauważalny zaraz po użyciu, wraz z upływem godzin powoli zanika. Co najważniejsze zęby po użyciu pasty Biała Perłą są dobrze oczyszczone. Czy mogę ją polecić? Myślę, że osoby, które borykają się z problemem przebarwień będą zadowolone, jeżeli jednak oczekujecie spektakularnych efektów to możecie być rozczarowani, ale tego chyba nie jesteśmy w stanie osiągnąć za pomocą żadnej pasty.

dsc_0188 dsc_0192-2 biała perła krystaliczna biel

Napiszcie czy znacie produkty Biała Perła i co z ich oferty przypadło Wam do gustu.

Pozdrawiam,

Kinga 🙂

[Głosów:0    Średnia:0/5]