Lovely extra Lasting to jeden z produktów, który bez wątpienia zasługuje na miano „tani a dobry”. Takie kosmetyki lubię najbardziej i cieszy mnie fakt, że nie wszystko co kosztuje grosze to przysłowiowy „szajs”. Pomadkę zauważyłam przypadkiem w szafie Lovely, a że kosztowała 9,90 zł to wylądowała w koszyku.

lovely extra lasting

lovely extra lasting

Jako, że matowe pomadki rozgościły się u mnie na dobre byłam bardzo ciekawa jak spisze się ten egzemplarz. Lovely extra lasting zamknięta jest w typowym plastikowym opakowaniu. Aplikator to też żadne zaskoczenie, zakończony gąbeczką, która dobrze się sprawdza w swojej roli. Pojemność to 6 ml, dodam, że produkt jest wydajny więc posłuży nam dosyć długo.

Wybór kolorów nie jest powalający, możemy zdecydować się na jedną z sześciu opcji. Skusiłam się na kolor nieco ceglasty czyli nr 6. Czegoś w tym stylu u mnie brakowało. Lovely extra lasting to pomadka, która bardzo łatwo się rozprowadza, jest matowa więc należy pamiętać że dosyć szybko zastyga. Z racji swoich właściwości może również delikatnie wysuszać usta. Mat nie jest aż tak mocny jak w przypadku np. pomadek Golden Rose. Trwałość pomadki oceniam dobrze, wytrzymuje całkiem sporo, jednak po jedzeniu czy piciu trzeba ją poprawić.Na ustach prezentuje się bardzo dobrze, aż tak bardzo nie odkreśla suchych skórek. Dodatkowo pomadka bardzo ładnie pachnie. Zapach oczywiście wyczuwalny jest przez chwilę, ale umila aplikację.

Lovely Extra Lasting są dobrze napigmentowane, jedna warstwa w zupełności wystarcza. Dzięki temu szybko i sprawnie pomalujemy usta. Konsystencja jest kremowa co sprawia, że nakłada się je bardzo pryjemnie, bez żadnych smug czy innych przykrych niespodzianek.

Ogólnie polecam Wam wypróbować Lovely Extra Lasting, jak za taką cenę jakość i trwałość jest na prawdę zadowalająca. Ja na pewno sięgnę po więcej kolorów 🙂

A Wy lubicie mat na ustach? Na jakie firmy stawiacie ?

_______________________________________

Pozdrawiam,

Kinga 🙂

[Głosów:3    Średnia:1/5]