Hej! Dzisiaj na szybko makijaż dzienny, bardzo klasyczny czyli brąz i złoto. Połączenie, które jak dla mnie idealne jest na wiele okazji. Do jego wykonania użyłam paletki Sleek All Night Long o której pisałam tutaj: KLIKJeżeli chodzi o makijaż wieczorowy to prawie zawsze towarzyszy mi kreska. W dziennym wykonuję ją za pomocą cienia – daje to znacznie subtelniejszy efekt. Na dzień w sam raz jak dla mnie.

Czasem, również w wieczorowym makijażu preferuję mniej widoczną kreskę, wykonaną cieniem ale lubię też tą bardziej intensywną namalowaną linerem. Na większe wyjścia używam trwałych i dosyć mocno kryjących podkładów, np. Double Wear. Spojrzenie lubię wzbogacić o sztuczne rzęsy – na zdjęciu akurat te całe, ale zazwyczaj wybieram kępki. Oczy dzięki nim nabierają głębi i charakteru. Moim must have w przypadku makijażu wieczorowego jest również utrwalacz, jak do tej pory ulubionym jest Kryolan. Brąz w zewnętrznym kąciku można stopniować w zależności od tego czy lubicie mocno podkreślone oczy czy delikatny makeup. W wersji dziennej sięgam po lżejsze fluidy, najlepiej nawilżające. Ostatnio często jest to Catrice HD Liquid Coverage pomieszany z podkładem Lumene. Oczywiście w tym wypadku opuszczam również sztuczne rzęsy, sam tusz wystarczy.

A Wy jakie połączenia kolorystyczne lubicie u siebie?

 

makijaż dzienny

makijaż dzienny

dsc_0150

Szczerze przyznam, że bardziej intensywne i wyraziste kolory podobają mi się, ale u kogoś. Sama rzadko po nie sięgam. Wyjątkiem są jakieś sesje czy zdjęcia typowo dla zaprezentowania konkretnych odcieni. Wtedy lubię poszaleć, jednak na co dzień unikam jaskrawych odcieni.

A Wy jakie połączenia kolorystyczne lubicie u siebie? Stawiacie na ekstrawagancję czy sięgacie po stonowane odcienie?

Pozdrawiam!

Kinga 

[Głosów:1    Średnia:5/5]