Witajcie! Klika osób pytało jak się czuję itp. A więc  nieskromnie przyznam, że ciąża mi służy:) Samopoczucie dopisuje, dzidziuś kopie coraz mocniej i wyczynia przeróżne akrobacje. Na szczęście nie miałam żadnych nieprzyjemnych objawów jakie mogą towarzyszyć ciąży, także w radości i spokoju oczekuję na Nasze Maleństwo. Tyle tytułem wstępu. Ale post zupełnie nie o tym. Dzisiaj będzie pachnąco! Nawet bardzo. Na tapetę bierzemy perfumetki!

Jakiś czas temu uczestniczyłam w spotkaniu blogerek. Firma Neness.pl podarowała nam upominki. Były to wybrane przez nas zapachy przez nich oferowane. Ucieszyłam się bo mogłam wypróbować te, na które miałam ochotę w większym wymiarze.

Na stronie dostępne są perfumetki damskie jak i męskie o pojemności 22ml w cenie… 12 zł. Jest w czym wybierać, bo asortyment jest na prawdę szeroki. Znajdziemy tam odpowiedniki przeróżnych marek np. Armani, Chanel. Chloe. Hugo Boss i wiele wiele innych. Sam temat odpowiedników jest nieco drażniący. Jedni uważają, że to całkiem świetny sposób na wypróbowanie zapachu czy posiadanie jakiegoś kultowego za niewielkie pieniądze. Z kolei inni sądzą, że to niejako brak szacunku do twórców i oryginału. Opinie są więc podzielone. Ja natomiast cenię perfumetki za to, że mogę mieć ulubiony zapach zawsze przy sobie. 

Co do samych perfumetek od Neness to przychodzą w podłużnym kartoniku z wysuwaną szufladką. Na opakowaniu  nie ma nigdzie nazwy produktu, znajdziemy jedynie numerek którym oznaczane są perfumy na stronie. Same perfumy zamknięte są w szklanej podłużnej butelce z dozownikiem. Fakt, że perfumy oryginalne uwalniają swój zapach stopniowo, mają więcej wymiarów i ich zapach wyczuwalny jest przez długie godziny. Od perfumetek nie można tego oczekiwać, ale one kosztują grosze a zapachy są na prawdę przyjemne. Niektóre utrzymują się dosyć długo ( np. numerek 178 – odpowiednik Hugo Boss Woman ). Lubię je stosować na co dzień, dzięki niskiej cenie mogę pozwolić sobie na różnorodność zapachów w ciągu tygodnia, dopasowując go do nastroju czy też pory dnia. Według mnie perfumetki to ciekawe rozwiązanie na poznanie zapachu bliżej i zdecydowanie czy kupić pełnowymiarowe i oryginalne opakowanie.

perfumetki

perfumetki

dsc_0052-2 dsc_0055-2 dsc_0059 dsc_0054-2 dsc_0062 dsc_0032-2 dsc_0041 dsc_0033-2 dsc_0049-2

 Czy u Was perfumetki goszczą w kosmetyczce? Co o nich sądzicie?

________________________________________

Pozdrawiam, Kinga! <3

[Głosów:0    Średnia:0/5]