Marka Semilac znana jest mi bardzo dobrze, to z nią zaczynałam moją przygodę z paznokciami hybrydowymi. Dlatego też chętnie sięgam po ich produkty. Jednym z hitów tego lata jest SEMIFLASH HOLO czyli pyłek opalizujący wszystkimi kolorami tęczy! Bardzo lubię ten efekt, bo potrafi urozmaicić nawet najbardziej klasyczny manicure. Zresztą zobaczcie sami 🙂

semiflash holo

Semiflash Holo zamkięty jest w pojemniczku mieszczącym zaledwie 0,5g a cena to 33 zł. Dosyć dużo jak za taką pojemność, ale wydajność produktu jest ogromna. Dobrze, że pod zakrętką mamy wieczko które zapobiega rozsypywaniu pyłku.

Jak aplikować SEMIFLASH HOLO?

Jest to banalnie proste, po utwardzeniu koloru bazowego wystarczy nałożyć top No Wipe, utwardzić i w warstwę depresyjną wetrzeć pyłek. Można go również aplikować bezpośrednio na czarny kolor, efekt będzie zdecydowanie mocniejszy. Pyłek najlepiej wcierać pacynką, chociaż palce też świetnie się sprawdzają 🙂 Warto też mieć przy sobie pędzelek miotełkę, którą oczyścicie obszar poza paznokciem. Pamiętajcie by nabierać tylko odrobinkę produktu, na prawdę niewielka ilość wystarcza na dokładne pokrycie całego paznokcia.

W zależności od tego jaki kolor bazowy wybierzemy taki uzyskamy efekt. Kolory delikatnie przebijają spod Semiflash dlatego możemy uzyskać holo róż, fiolet lub błękit ! Jeżeli chcecie mocny, srebrny efekt holo jako bazy użyjcie czarnego koloru.

Jak długo utrzymuje się efekt na paznokciach?

Jeżeli prawidłowo zabezpieczycie brzegi paznokcia topem, to efekt utrzyma się tak samo jak cały manicure. Warto zwrócić uwagę na dokładne pokrycie paznokci topem. Poniżej zdjęcia z efektem Semiflash Holo na kolorze nude, a dookadnie Semilac 162 Creamy Cookie ( post na jego temat TUTAJ)

Ogólnie mimo nieco wysokiej ceny i niewielkiej pojemności polecam Semiflash Holo w 100%! Spisuje się świetnie, a manicure z jego użyciem na pewno przykuwa uwagę (po publikacji na instastory dużo z Was pytało o niego).  W słońcu wygląda obłędnie 🙂

Jak podobają Wam się takie urozmaicenia manicure?

___________________________________________

Pozdrawiam,

Kinga:)

[Głosów:2    Średnia:4/5]