Kosmetyk, która każda z nas ma w łazience. Preparat do demakijażu bez wątpienia zajmuje ważne stanowisko w naszych zbiorach kosmetycznych. Pozwala nam na szybkie i łatwe (nie w każdym wypadku 😛 ) zmycie makijażu. Ale jak wybrać ten właściwy ?? Jest to nie lada wyzwanie. W sklepach możemy znaleźć mleczka, preparaty dwufazowe, płyny jednofazowe itd. Wybór zależy od naszych osobistych upodobań. Jak dla mnie mleczko nie jest najlepszym rozwiązaniem, prawie każde mnie podrażniało… oczy miałam czerwone niczym królik po przejściach. Przerzuciłam się więc na płyny… Przez długi czas byłam wierna Ziaji, aż pewnego dnia skusiłam się na płyn Rival De Loop. I jak się okazało został on moim ulubieńcem. W dwufazowej Ziaji troszkę przeszkadzała  mi ta pozostająca tłusta poświata wokół oka, a tutaj nie mam tego problemu. 

Produkt ma bardzo poręczne opakowanie, w którym mieści się 100 ml płynu.
 Cena ok. 5 zł ( na promocji ok 3zł). 
Przez niewielki otwór wydobywa się optymalna ilość produktu,
 na pewno nie wydostanie się nam go za dużo.
Co obiecuje producent?
Dla ciekawskich skład:

Jak dla mnie jest to świetny preparat, który radzi sobie nawet z najbardziej czarnymi, smolistymi krechami na oku. Co najważniejsze nie podrażnia i nie uczula ( ale wiadomo, że jest to sprawa bardzo indywidualna). Dodatkowo nie wysusza skóry wokół oczu, a na to zwracam dość dużą uwagę. 
Jeśli chodzi o wydajność jest całkiem dobra, mi wystarcza na ponad miesiąc.
Od takiego produktu i za taką cenę nie wymagam nic więcej. Nie wiem jak radzi sobie z makijażem wodoodpornym, jednak producent zaznaczył, że nie jest on do tego celu stworzony 😉

Miałyście z nim do czynienia?
Jakie są wasze ulubione preparaty do demakijażu ? Chętnie się dowiem 🙂

Pozdrawiam, Kinga

[Głosów:0    Średnia:0/5]