O ile na paznokciach u dłoni od dłuższego czasu na moich paznokciach gości hybryda, to na stopach zazwyczaj mam tradycyjny lakier. Chyba każda z nas chociaż raz kładła się spać z pięknie pomalowanymi paznokciami, a rano okazało się, że odbitą mamy na nich całą pościel. Właśnie takim przypadkom ma zapobiegać Top Coat firmy CUCCIO.

Obecnie na rynku mamy dostępne różnego rodzaju preparaty przyspieszające schnięcie lakieru. Jedne działają lepiej, inne gorzej. Dzisiaj kilka słów na temat TOP COATU z CUCCIO. Producent obiecuje wysychnięcie lakieru w 7 sekund i zapewnia o pięknym połysku. Czy obietnice zostały dotrzymane?

TOP COAT

TOP COAT

Top coat dostajemy zapakowany w pięknym pudełeczku. Wygląda bardzo elegancko i ekskluzywnie. Po wyciągnięciu z kartonika otrzymujemy buteleczkę o pojemności 13 ml. Ładne opakowanie nie zawsze idzie jednak w parze z jakością samego produktu. W tym wypadku szata zewnętrzna jak i zawartość opakowania uzupełniły się idealnie. Top oczywiście aplikujemy jako ostatnią warstwę naszego manicuru. Faktycznie już chwilę po nałożeniu lakier jest suchy. Tak więc pierwsza obietnica producenta spełniona jest w 100%. A co z nabłyszczaniem? Połysk bez wątpienia jest widoczny, ale zauważyłam, że jego intensywność jest zależna od tego na jaki lakier go położymy. Na jednych efekt ten widoczny jest bardziej, na innych mniej. Ogólnie Top Coat spełnia swoje zadanie. Lakier nie odpryskuje tak szybko, więc warto zainwestować w tego rodzaju produkt.

Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety, więc nie zapominajmy o tym by o nie prawidłowo zadbać:)

dsc_0223 dsc_0202 dsc_0214 dsc_0207 dsc_0205 dsc_0222 dsc_0219 dsc_0225

 A Wy malujecie paznokcie zwykłym lakierami czy raczej stawicie na hybrydy?

Jakie kolory lubicie na swoich paznokciach?

Dajcie koniecznie znać!

_________________________________________

Pozdrawiam,

Kinga 🙂

[Głosów:0    Średnia:0/5]