Zazwyczaj kupując korektor sięgałam po te bardziej płynne. Tym razem w moje ręce wpadła paletka 5 korektorów marki W7. Zaznaczę, że kupiłam ją z zamiarem stosowania na drobne wypryski bądź ukrycie cieni pod oczami? Czy podołała tym zadaniom? 
O tym przeczytacie w dalszej części posta.

Korektory zamknięte są w estetycznym i poręcznym opakowaniu. W środku znajduje się lusterko i pędzelek, który jak się okazało jest bardzo przydatny i pomaga w aplikacji.  Paletka przed zakupem miała foliową osłonkę, a więc miałam pewność, że wcześniej nikt jej nie otwierał.
 Cena bardzo przystępna, ok 10 zł.
Konsystencja rzeczywiście jest kremowa – tutaj producent nie kłamał. Do wyboru mamy pięć odcieni, które możemy dowolnie mieszać ze sobą. Mi osobiście najbardziej przypadły dwa kolory ( 2 i 4 od lewej). Pierwszy i trzeci kolor wpada delikatnie w róż, czego ja nie lubię. Ostatni z kolei jest dla mnie zdecydowanie za ciemny. Myślę, że osoby o bardzo jasnej karnacji miały by problem z dopasowaniem któregokolwiek z nich. 
Jak korektory spisują się podczas codziennego makijażu?
Zaznaczę, że ja nie mam większych problemów z moją cerą. Kamuflaży używam w celu przykrycia drobnych niedoskonałości oraz cieni pod oczami, które  bywają różne. Z pierwszym zadaniem paletka radzi sobie całkiem nieźle, zakrywa to co ma zakryć. Efekt po przypudrowaniu utrzymuje się dobre parę godzin więc nie jest źle. Jeśli chodzi o przykrycie cieni to z tymi bladymi również sobie poradzi (w przypadku ciemniejszych może być problem). Nie należy jednak przesadzać z ilością produktu, gdyż może on się nieładnie zbierać w załamaniach i drobnych zmarszczkach. Krycie produktu nie jest rewelacyjne i przy większych  niedoskonałościach może nie dać rady. Problemem mogą również być kolory w paletce, które nie do końca mi odpowiadają. Podsumowując dla niezbyt wymagających będzie ona całkiem ok, ale z większymi problemami raczej sobie nie poradzi. Ale za taką cenę warto ją wypróbować na sobie.
A jakie korektory bądź kamuflaże możecie mi polecić? Macie swoich faworytów?
Pozdrawiam,
Kinga
[Głosów:0    Średnia:0/5]